Silifke Belediyesi memurlarla sözleşme imzaladı

Silifke Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

Silifke Belediyesi memurlarla sözleşme imzaladı

Silifke Belediyesi memurlarla sözleşme imzaladı

Silifke Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediyede görev yapan 83 memur ve sözleşmeli personeli yakından ilgilendiren sosyal denge tazminatı sözleşmesini imzaladıklarını belirterek, sözleşmenin belediye çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını diledi. İlçemiz Silifke’ye ve halkımıza hizmet eden personelin her türlü takdiri hak ettiklerine inandıklarını belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok,  “Bugün Belediyemizde görev yapan memur ve sözleşmeli personelimize  2022 ve 2023 yılı için ödenecek sosyal denge tazminatı ile ilgili olarak Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası ile bir sözleşme imzaladık. Belediyemizde çalışan memur ve sözleşmeli personelimizi yakından ilgilendiren  bu artışı sendikamız ve memur temsilcilerimizle yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonunda karara bağladık. Belediyemizde çalışan tüm mesai arkadaşlarım Silifke’mize ve halkımıza hizmetlerin adil, sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşmasına özen göstermektedirler. Bu konuda özveri gösteren tüm belediye çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sendika temsilcilerine de göstermiş oldukları gayretlerden  dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“Silifke ve Silifkelilere modern projeler sunan halkın isteklerine önemli ölçüde cevap veren Silifke Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” diyen Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası Mersin Şube Başkanı Mustafa Karaçor ise konuşmasında, “Emeğin en yüce değer olduğunu bir kez daha gösteren ve memur arkadaşlarımızın yanında olan Silifke  Belediye Başkanımız Sadık Altunok’a çok teşekkür ediyorum. İmzaladığımız bu sözleşmenin sendikamıza, belediyemize ve memur arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası Mersin Şube Başkanı Mustafa Karaçor ve Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok tarafından imzalanan sözleşme törenine Sendika Yönetim Kurulu Üyesi Figen Şahin, Belediye Temsilcisi Merak Yetkin ve  İnsan Kaynakları Müdürü Ekrem Kır’da eşlik etti.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER