Özel Çocuklara, Özel Bir Gün Yaşattılar

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’ne yapılan basın açıklamasında, Özel çocuklara bir gün yaşattıklarını duyurdu. Yapılan basın açıklaması şöyle; “

 Özel Çocuklara, Özel Bir Gün Yaşattılar

               Özel Çocuklara, Özel Bir Gün Yaşattılar

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’ne yapılan basın açıklamasında, Özel çocuklara bir gün yaşattıklarını duyurdu. Yapılan basın açıklaması şöyle; “ Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Polis Amcayla Geziyoruz” projesi kapsamında, Şube personelimiz İlimiz Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Emin Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Toplum Destekli Polislik Şube personelinin, merkez eğitmenleri ile yaptığı görüşmede; Mersin Emniyet Müdürlüğü için her çocuğun özel olduğu,  amaçlarının toplumda bir farkındalık yaratmak, onlarla birlikte olup duygularını paylaşmak olduğunu dile getirdiler.

 Eğitmenleri ile birlikte servis araçlarıyla alınan çocuklar Anadolu Masal Evine götürüldü. Çocuklara Anadolu masalları anlatan personelimiz. Çocuklara hayvan sevgisini aşıladı. Daha sonra sahile götürülen çocuklara tekne turu yaptırıldı, ikramlarda bulunuldu.”Denildi.

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER