banner18

Asayiş Ekiplerimiz Hırsızlara Göz Açtırmıyor!

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında hırsızlara göz açtırılmadığını duyurdu.  Yapılan açıklama şöyle;  

Asayiş Ekiplerimiz Hırsızlara Göz Açtırmıyor!

     Asayiş Ekiplerimiz Hırsızlara Göz Açtırmıyor!

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü’nce yapılan basın açıklamasında hırsızlara göz açtırılmadığını duyurdu.  Yapılan açıklama şöyle;   Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, son zamanlarda Otolardan ve İşyerlerinden plaka, laptop bilgisayar, elektrikli bisiklet ve araçların dorse beyinlerinin çalınması olaylarına karıştıkları tespit edilen 2 şahsı yakaladı.

      Ekiplerimizin olay yerlerinden elde ettikleri güvenlik kamera kayıtlarından 5 ayrı hırsızlık olaylarını S.Ö. ve T.G. isimli şüpheli şahısların gerçekleştirdikleri, olay yerlerine kiralık araç geldikleri ve kiraladıkları araca çalıntı plaka taktıkları tespit edilmiş, S.Ö. ve T.G. isimli şüpheliler 09.01.2023 günü ekiplerimiz tarafından yakalanmıştır.

     S.Ö. ve T.G. isimli şüpheli şahıslar 10.01.2023 günü gerekli tahkikatın ardından sevk edildikleri adli mercilere tutuklanmışlardır.

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.”Denildi.

Bir diğer hırsızlık olayı ise 

"Adnan Menderes Bulvarı üzerinde sahil kısmında bulunan işyerinden 15.000- TL nakit para, Samsung marka cep telefonu ve iki adet sipariş el terminali bulunan kasanın çalınarak toplamda 40.000- TL zararın meydana geldiği İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık suçu ile ilgili olarak Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince yapılan titiz çalışmalar neticesinde olayın meçhul şüphelisinin ( B.Ş.) isimli şahıs olduğu tespit edilerek yakalandı, şahıs adli mercilerdeki işlemlerinin ardından tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi."Denildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2023, 12:03

mersinistikbal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner10