Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 13:37 Bu haber 3757 kez okundu
 
Yeşilboğaz: “ülkemizdeki sorunlar el birliği ile çözülebilir”
Rotary Kulübü Başkanlık görevine yeni seçilen Burak Bostan, Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Yeşilboğaz: “ülkemizdeki sorunlar el birliği ile çözülebilir”

Yeşilboğaz: “ülkemizdeki sorunlar el birliği ile çözülebilir”

Rotary Kulübü Başkanlık görevine yeni seçilen Burak Bostan, Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Kadınlar ve Çocuklar için ortak projeler konusunda fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Yeşilboğaz, “Ülkemizdeki sorunlar el birliği ile çözülebilir” dedi.

Rotary Kulübü yönetim kurulu üyesi Reşit Can, Ferhat Fazıl Çetin ve Kulüp Sekreteri Berdan Doğan’ın da bulunduğu ziyarette Rotary Kulübü Başkanı Burak Bostan, Mersin Barosu ile kadınlara ve çocuklara yönelik ortak sosyal sorumluluk projelerinde yer almak istediklerini belirterek,  toplumsal ve çevresel sorunlara yönelik hukuksal mücadele veren Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’ı ve yönetim kurulunu tebrik etti.

“SOSYAL DENGE KURMAK HEPİMİZİN GÖREVİDİR”

Yeşilboğaz ise, “Ülke sorunlarına sahip çıkmak ve bu yönde sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek, hepimizin sorumluluğudur. Ülkemizdeki sorunlar el birliği ile çözülebilir. Sosyal dengesizliğin, adaletsizliğin olduğu yerde denge kurmak, biz hukukçuların ve tüm sivil toplum örgütlerin görevidir. Kadınlarımız ve çocuklarımız için Rotary Kulübü ile ortak projelerde yer almaktan mutluluk duyarız. Kadınlar ve çocuklar gülmüyorsa, o toplumdaki her kahkaha fazladır” diye konuştu.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Yeşilboğaz, Rotary Kulübü Başkanı Burak Bostan’ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeşilboğaz:, “ülkemizdeki, sorunlar, el, birliği, ile, çözülebilir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı