Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 14:51 Bu haber 2733 kez okundu
 
Yeşilboğaz: “kentin geleceğine kenetlenmeliyiz”
“Bölge ekonomisinin kalkınmasında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın gücünü önemsiyoruz. Mersin’in geleceği için atılan her adımda Mersin Barosu olarak yer alamaya devam edeceğiz ”
GÜNDEM Haberi
Yeşilboğaz: “kentin geleceğine kenetlenmeliyiz”

Yeşilboğaz: “kentin geleceğine kenetlenmeliyiz”
 

Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Başkan Yardımcısı Av. Fatma Demircioğlu, Genel Sekreter Av. Adnan Günbay, Sayman Av. Kazım Yüksel, yönetim kurulu üyeleri Av. Bilgehan Yaşa ve Av. Burak Can Erden ile birlikte, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

Ülkemizin ve kentimizin sosyal, ekonomik durumu hakkında fikir alışverişinin yapıldığı ziyaret kapsamında Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz; şehrin sosyal ve ekonomik yönden gelişmesi için yerel yönetimlerin, sivil toplum kuruluşlarının, üniversitelerin, siyasilerin ve basının birlikte mücadele edip, kentin geleceğine kenetlenmesi gerektiğini belirterek, “Bölge ekonomisinin kalkınmasında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın gücünü önemsiyoruz. Mersin’in geleceği için atılan her adımda Mersin Barosu olarak yer alamaya devam edeceğiz ” ifadesini kullandı.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ve Meclis Başkanı Hamit İzol ise, “Kentin ortak sorunlarının çözümünde her zaman yer alan Mersin Barosu’nu kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeşilboğaz:, “kentin, geleceğine, kenetlenmeliyiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı