Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 14:56 Bu haber 3783 kez okundu
 
Vali Su’dan Başkan Dinçer’e nezaket ziyareti
Bünyesinde kurulu bulunan 70 meslek odası ve 65 bin üyesiyle Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer'e; Mersin Valisi Ali ihsan Su, nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Vali Su’dan Başkan Dinçer’e nezaket ziyareti

Vali Su’dan Başkan Dinçer’e nezaket ziyareti

Bünyesinde kurulu bulunan 70 meslek odası ve 65 bin üyesiyle  Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer'e; Mersin Valisi Ali ihsan Su, nezaket ziyaretinde bulundu.

Mersin Valisi Ali İhsan Su, kentteki esnaf kuruluşlarının zirve teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarette  Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ve Başkanvekili Ömer Şahbudak tarafından Birlik hizmet binası önünde karşılandı.

 İl Mili Eğitim Müdürü Adem Koca’nın da eşlik ettiği ziyarette Mersin Valisi Ali İhsan Su, Birlik Başkanı Talat Dinçer ve Başkanvekili Ömer Şahbudak ile daha sonra makama geçtiler.

Mersin Valisi Ali İhsan Su’na esnaf teşkilatına göstermiş olduğu yakın ilgi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, kurum olarak verdikleri hizmetler , teşkilata yönelik çalışmalar ve projeler  hakkında kısa açıklama yaptı.

Ziyarette Vali Ali İhsan Su ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer tarafından güncel ülke ekonomisi ve siyasi gelişmeler hakkında da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Su’dan, Başkan, Dinçer’e, nezaket, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı