Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 11:16 Bu haber 7800 kez okundu
 
Toroslar'ın Çehresi Kent Mobilyalarıyla Güzelleşiyor
Toroslar Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettiği bank, piknik masası ve kamelya gibi kent mobilyalarıyla ilçeye modern ve estetik bir görünüm kazandırıyor.
YAŞAM Haberi
Toroslar'ın Çehresi Kent Mobilyalarıyla Güzelleşiyor

Toroslar'ın Çehresi Kent Mobilyalarıyla Güzelleşiyor

 

         Toroslar Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettiği  bank, piknik masası ve kamelya gibi kent mobilyalarıyla ilçeye modern ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

         Üretimden montajına kadar belediye personeli tarafından titizlikle üretilen malzemeler ihtiyaç duyulan noktalara yerleştiriliyor. Ayrıca mevcut parklarda bulunan kent mobilyalarının bakım ve onarımı da yapılıyor.

 

BAŞKAN YILMAZ, "ÜRETİMDEN YANAYIZ"

 

         Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, kamu kaynaklarının daha verimli ve etkin kullanılmasını amaçlayarak hizmet ürettiklerini belirterek, bu anlayışla hayata geçirdikleri çalışmalarla belediyenin her geçen gün kurumsal kimliğini daha da arttırdığını söyledi.

         Belediye atölyelerinde üretimin tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Yılmaz; "Kent mobilyalarını, kendi atölyelerimizde kendi çalışanlarımızla daha az maliyetle üretiyoruz. Satın almak yerine  üretim yaparak tasarruf ediyoruz. Bu çalışmalarımızla üreten belediyeciliğin en güzel örneğini de sergiliyoruz. Ürettiğimiz mobilyaları ilçemizin dört bir yanında vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz. İlçemizin çehresini değiştirdiğimiz bu çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından da büyük beğeni kazanıyor" ifadelerine yer verdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toroslar'ın, Çehresi, Kent, Mobilyalarıyla, Güzelleşiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı