Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 16:30 Bu haber 3467 kez okundu
 
Toroslar 218. Cadde tozdan kurtuldu
Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Toroslar İlçesi Mevlana Mahallesi 218. Cadde’de sıcak asfalt kaplama çalışmalarını büyük bir hızla tamamladı.
GÜNDEM Haberi
Toroslar 218. Cadde tozdan kurtuldu

Toroslar 218. Cadde tozdan kurtuldu

BÜYÜKŞEHİR, TOROSLAR 218. CADDE’Yİ ASFALTA KAVUŞTURDU

650 METRE UZUNLUĞUNDAKİ YOLA 1357 TON SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ

Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Toroslar İlçesi Mevlana Mahallesi 218. Cadde’de sıcak asfalt kaplama çalışmalarını büyük bir hızla tamamladı. Çalışmalar sonunda 218. Cadde sakinleri rahat bir nefes alırken, asfaltsız yoldan kaynaklanan toz ve duman ortadan kalktı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Toroslar İlçesi Mevlana Mahallesi 218. Cadde’de sıcak asfalt kaplama çalışmalarını büyük bir hızla tamamladı.

Alt yapı çalışmalarının tamamlanması için uzun süredir asfaltsız bir vaziyette bırakılan yolda, özellikle vatandaşların ve muhtarların talebi üzerine harekete geçen ekipler, yolu kısa süre içerisinde asfalta kavuşturdu.

Cadde sakinleri rahat bir nefes aldı

Bölgede yürütülen çalışmalar kapsamında öncelikle asfalt dökümü için hazırlık çalışmalarını tamamlayan ekipler, 650 metre uzunluğundaki yolu 1357,18 ton sıcak asfalt kullanarak asfaltladı.

Büyükşehir ekiplerinin çalışmaları sayesinde, 218. Cadde’de yaşanan ve yoldaki toz ve topraktan pencerelerini bile açamayan vatandaşların çilesi sona erdi.

Kısa sürede tamamlanan asfaltlama çalışmaları sayesinde, 218. Cadde sakinleri rahat bir nefes alırken, asfaltsız yoldan kaynaklanan toz ve duman da ortadan kalktı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toroslar, 218., Cadde, tozdan, kurtuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı