Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 09:08 Bu haber 3570 kez okundu
 
TEMAD Mersin il Başkanlığından Ziyaretler
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanlığı olarak K.K.T.C. Başkonsolosu Zalihe Mendeli'ye nezaket ziyaretinde bulundular.
GÜNDEM Haberi
TEMAD Mersin il Başkanlığından Ziyaretler

TEMAD Mersin il Başkanlığından

KKTC Başkonsolosuna Ziyaret

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanlığı olarak K.K.T.C. Başkonsolosu Zalihe Mendeli'ye nezaket ziyaretinde bulundular.  Ziyaretten TEMAD Mersin il Başkanı Halil kur, Yeni görevlerinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Başkonsolos Zalihe Mendeli K.K.T.C. devletinin kurulmasında  ve bugün halen mevcudiyetini sürdürmesinde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin katkılarının önemini işaret etti. Mendeli “Kıbrıs Türk Halkının gözünde her zaman kahraman olarak anılacaklarını söyledi” Başkan  Kur ise “Akdeniz'in 3. Büyük adası olan Kuzey Kıbrıs'ın stratejik ve jeopolitik önemine vurgu yaparak Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinin her zaman K.K.T.C.'nin yanında olacağını belirtmiş, adanın Türkiye'miz için olmazsa olmazımızdır”Dedi.

 

TEMAD Mersin il Başkanlığından Akdeniz

Bölge ve Garnizon Komutanlığı’ na Ziyaret

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanlığı ilimize Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı olarak yeni atanan Tuğamiral Sayın Ercan Kireçtepe'ye nezaket ziyaretinde bulunuldu.  TEMAD İl Başkanı  Halil Kur tarafından Komutanlık Şeref defteri imzalandı. Başkan Kur, “Sayın Komutanın makam odasında kabul edilen heyetimize bölgenin kıdemli Astsubaylarıda eşlik etmişlerdir. Sayın komutan samimi duygularını ifade ederek her zaman TEMAD camiasının yanında olacağını söylemiş ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir.”

TEMAD  İl Başkanı Halil Kur’da komutanın sıcak ilgisine teşekkür ederek yeni görevinin hayırlı olması dileği ile dernek adına sevgi ve saygılarını sundu.

 

TEMAD Mersin il Başkanlığından

İl Jandarma Komutanına Ziyaret

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Mersin İl Başkanlığı ilimize İl Jandarma Komutanı olarak yeni atanan Jandarma Albay Necip Çarıkoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundular.

Komutanlık makamında gerçekleşen ziyarette sıcak ilgi ile karşılanan heyetle bizzat bire bir ilgilenen Jandarma Komutanı Necip Çarıklıoğlu,  TEMAD'ın görev yaptığı yerlerde hep yanında olduğunu belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur'da “Gece demeden gündüz demeden özverili çalışmalara imza atıyorsunuz sizlere ve  Jandarma teşkilatına teşekkür ediyorum.”Dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMAD, Mersin, il, Başkanlığından, Ziyaretler,
Yorumlar
Haber Yazılımı