Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:19 Bu haber 12669 kez okundu
 
Tarsus Şoförler Odası Başkanı Şen’den AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti
TARSUS Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, geçtiğimiz günlerde AK Parti Tarsus ilçe Başkanlığına atanan Hasan Podak’ı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Tarsus Şoförler Odası Başkanı Şen’den AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

Tarsus Şoförler Odası Başkanı Şen’den AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

TARSUS Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, geçtiğimiz günlerde  AK Parti Tarsus ilçe Başkanlığına atanan Hasan Podak’ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu üyesi  Hidayet Şahin, SS 12 nolu kooperatif 2.Başkanı İsmail Ağırbaş ve Yönetim kurulu üyesi Barış Karaman’la birlikte AK Parti ilçe teşkilatına giderek, Genel Merkez tarafından yeni ilçe Başkanı olarak atanan Hasan Podak’ı ziyaret edip, başarı dileğinde bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, “Yeni ilçe Başkanı arkadaşımız Hasan Podak, AK Parti’ye yıllardan beri fedakârca hizmet eden bir arkadaşımız. İlçe Başkanlığına atanması nedeniyle kendisini kutladık. Tarsus’a güzel hizmetlerin getirilmesinde ciddi katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Hasan Podak ve oluşturacağı yeni yönetime başarılar dileyen Başkan Şen, Tarsus ortak paydasında herkesin hizmet için yoğun çaba içinde olması gerektiğine dikkat çekti.

AK Parti ilçe Başkanı Hasan Podak ise Başkan Şen ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti ve el birliği içinde Tarsus’a hizmet edeceklerini dile getirdi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tarsus, Şoförler, Odası, Başkanı, Şen’den, AK, Parti’ye, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı