Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:09 Bu haber 18628 kez okundu
 
Servet Koca, suskunluğunu bozdu
İyi Parti eski il Başkanı Servet Koca, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yaşanan olaylardan sonra suskunluğunu bozdu. Bir otelin toplantı salonunda yaptığı basın açıklamasında
SİYASET Haberi
Servet Koca, suskunluğunu bozdu

Servet Koca, suskunluğunu bozdu

İstikbal Haber/-İyi Parti eski il Başkanı Servet Koca, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yaşanan olaylardan sonra suskunluğunu bozdu. Yoğunbir güvenlik tedbirlerinin alındığı ortamda bir otelin toplantı salonunda yaptığı basın açıklamasında İyi Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın seçim başvuru evraklarının Seçim Kuruluna neden geç verildiği konusunda iddia edilen kumpaslarla hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. Daha önceki yıllarda MHP’de de 8 yıl il sekreterliği yapan Servet Koca, Üzeyir Güleç’e olan güven duygusundan dolayı ve onun daha öncesinden başvuru evraklarının Genel Merkezce verileceği bilgisinin söylenmesinden kaynaklı bir gecikmenin olduğunu söyledi.

Bu konuda Servet Koca kendisinin de ihmali olduğunu kabul ederek her ne olursa olsun evrakın zamanında teslim edilmesi konusunun kendisince iyi takip edilmesi gerektiğine vurgu yaparak bu konuda kendisinin de suçlu olduğunu söyledi… Ancak il sekreterine olan aşırı güvenden dolayı böyle bir gecikmenin yaşandığını savundu. Ayrıca 50 yıllık siyasetinin 25 yılını MHP çatısı altında belediye Başkanlığı yapan Burhanettin Kocamaz’ın başvuru dilekçesini, neden takip etmediğini de kamuoyuna sordu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Servet, Koca,, suskunluğunu, bozdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı