Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 07:28 Bu haber 6950 kez okundu
 
Sabri Tekli, OSBÜK’teki görevine devam edecek
Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) 17. Olağan Genel Kurulu Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,
EKONOMİ Haberi
Sabri Tekli, OSBÜK’teki görevine devam edecek

Sabri Tekli, OSBÜK’teki görevine devam edecek

 

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) 17. Olağan Genel Kurulu Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli ve çok sayıda OSB Başkanı'nın katılımı ile Ankara’da gerçekleştirildi.

565 OSBÜK delegesinin oy kullandığı olağan Genel Kurul'da, Memiş Kütükcü 369 oy aldı. 169 oy ise OSBDER'in başkanlık görevini yürütmüş olan GOSB Başkanı Vahit Yıldırım'ın oldu. Olağan Genel Kurulda geçersiz sayılan oy sayısının ise 2 olduğu belirtildi.

Memiş Kütükçü’nün listesine bir kez daha giren MTOSB Başkanı Sabri Tekli genel kurul sonrasında yaptığı konuşmada, ‘Organize Sanayi Bölgeleri’nin cazibe merkezi olması için yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz. Memiş Kütükcü Başkanımızın önderliğinde arkadaşlarımız ile geçmiş dönemlerde olduğu gibi el ele vererek OSB’ler için projeler geliştirmenin gayretinde olacağız. OSBÜK olarak sanayicilerimizin üretimden vazgeçmemesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sabri, Tekli,, OSBÜK’teki, görevine, devam, edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı