Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 14:17 Bu haber 8772 kez okundu
 
Pamuk, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
GÜNDEM Haberi
Pamuk, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Akdeniz Belediye Başkanı

Pamuk, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

* Ziyaret etmedik mahalle bırakmayan Başkan Pamuk; Adanalıoğlu, Karacailyas ve Yeşilçimen sakinleriyle buluştu.

Göreve geldiği günden bu yana merkez-kırsal ayırımı yapmadan Akdeniz’de ziyaret etmedik mahalle, dokunmadık insan bırakmayan Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk; son olarak Adanalıoğlu, Karacailyas ve Yeşilçimen’i ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Adanalıoğlu’na geçen Başkan Pamuk, burada Akdeniz Belediyesi tarafından yapımı ve yenileme çalışmaları tamamlanan bin (1000) kişilik ‘Adanalıoğlu Çok Amaçlı Mahalle ve Taziye Evin'inde bir takım incelemelerde bulundu.

Ziyareti esnasında, Adanalıoğlu sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Pamuk, sıcak ve samimi bir ortamda vatandaşlarla sohbet etti. Bir yandan vatandaşları dinleyen Pamuk, diğer yandan da belediye olarak Adanalıoğlu’na sundukları hizmetleri ve bölgede yapılan çalışmaları anlattı. Başkan Pamuk, vatandaşların dile getirdiği taleplerin, ihtiyaç ve eksikliklerin, en kısa süre içinde belediye fen işleri ekipleri tarafından giderileceğinin altını çizdi. 

Mahalle sakinlerinden Başkan Pamuk’a teşekkür

Akdeniz Belediyesi tarafından Yeşilçimen Mahallesi’nde yapımına başlanan taziye evinin inşaatında da incelemelerde bulunan Başkan Muhittin Pamuk, burada da mahalle sakinlerinin isteklerini dinledi. Başkan Pamuk, gün içinde son olarak Karacailyas Futbol Tesisleri’ni gezdi. Tesisin bir takım eksikleri konusunda bilgi alan Başkan Pamuk, eksikliklerin ve gerekli tadilatın en kısa sürede tamamlanması için belediye yetkililerine talimat verdi.

Mahallelerine sunulan belediyecilik hizmetleri nedeniyle Başkan Pamuk’a teşekkür eden, Adanalıoğlu, Karacailyas ve Yeşilçimen sakinleri de geçmişte görmedikleri belediyecilik hizmetlerinin büyük bölümünü son 2 yıl içinde alabildiklerini, özellikle de altyapı anlamında mahallelerinin eksikliğinin büyük ölçüde giderildiğini dile getirdiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pamuk,, mahalle, ziyaretlerini, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı