Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 07:49 Bu haber 5673 kez okundu
 
Palm City Mersin’de“8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”
Palm City Mersin’de“8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği” Davetlilerini Bekliyor
YAŞAM Haberi
Palm City Mersin’de“8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”

Palm City Mersin’de

“8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”

Davetlilerini Bekliyor

 

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi,

“Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”ni bu yıl 20 – 21 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor. Heyecanla beklenen etkinliklere bu yıl Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Bulgaristan ve Hindistan gibi komşu ülkelerden de katılım sağlanarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanacak.

 

Palm City Mersin AVM ve CarrefourSA Hipermarket ana sponsorluğundaki “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği” bu yıl, 20-21 Nisan tarihlerinde 8’inci kez gerçekleştirilecek.
Bu yıl düzenlenecek etkinliğe Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Bulgaristan ve Hindistan gibi komşu ülkelerden de katılım olacak.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Viyola Etkinlik Ajansı tarafından organize edilecek şenlik; Mersin ve çevre ilçelerdeki okullardan ve gösteri sanat merkezlerinden çocukların özel olarak hazırlanan sahne ve dans gösterileri ve müzik dinletileri Palm City Mersin AVM ve CarrefourSA Hipermarket ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarını izlemek için gelen aileler ile birlikte büyük bir coşku ile kutlanacak.

 

Palm City Mersin AVM otoparkına kurulacak özel şenlik alanında şişme oyun parkı, STK standları ve yemek standları yer alacak. Şenlik alanında yaratıcı atölyeler ve geleneksel çocuk oyunları organize edilecek. Özel Deneyim Okulları, Bahçeşehir Koleji, Tek Okulları, Zeka Park,

Anka Üreten Kadın Derneği, İşler Yayın Grubu ve İz Eğitim’in de sponsor olduğu bu şenlik çocuklara doyasıya bir eğlence sunuyor.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Palm, City, Mersin’de“8., Geleneksel, Çocuk, Oyunları, Şenliği”,
Yorumlar
Haber Yazılımı