Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 18:43 Bu haber 3057 kez okundu
 
MHP’liler Piknikte Bir Araya Geldiler
MHP Toroslar İlçe Başkanlığı piknik düzenledi adeta duyan geldi… MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ve ilçe yönetiminin düzenlediği Piknik Prof.Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde yapıldı.
- Haberi
MHP’liler Piknikte Bir Araya Geldiler

MHP’liler Piknikte Bir Araya Geldiler

Başkan Doğan: “Birliğimiz Daim Olsun”

MHP Toroslar İlçe Başkanlığı piknik düzenledi adeta duyan geldi… MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ve ilçe yönetiminin düzenlediği Piknik Prof.Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Yöneticilerin sabahın erken saatlerinde piknik alanında yaptığı düzenlemenin ardından öğle vaktinde katılımın artarak sürmesi sonucunda şölene döndü. Canlı Müzik eşliğinde ilçe yöneticisi sanatçı Yalçın Atıcı’nın söylediği türkü ve oyun havalarına partililer ve davetliler eşlik ettiler. Halaylar çekildi, türküler söylendi. Bu arada MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan’da “Sevdiğim” adlı şiirini okudu ve bol bol alkış aldı. Pikniğe; MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağrı Ünel, Toroslar Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Ömer Sıdık Narin, Mersin Ülkü Ocakları eski il başkanı Gökhan Demir, Toroslar Belediyesi Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları başkan ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

İkramların yenildiği, çayların içildiği bolca sohbetin yapıldığı piknikte, çocuklarda top oynadılar.  Birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı piknik programı için MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan katılanlara teşekkür etti. Başkan Doğan,  “MHP Toroslar İlçe Başkanlığı olarak düzenlediğimiz “Beraberlik Pikniğine” katılımlarıyla bizleri şereflendiren tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. 
Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli'ye, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Çağrı Ünel'e, Kıymetli başkanımız Hamit Tuna'ya, Yenişehir İlçe Başkanımız Umut Topal'a ve Gökhan Demir başkanımıza ayrıca etkinliğimizin gerçekleşmesinde desteğini esirgemeyen Toroslar Belediye Başkanımız Atsız Afşin Yılmaz'a ve Toroslar Belediyemizin değerli çalışanlarına da teşekkür ediyorum.
Birlik ve beraberliğimiz dosta güven düşmana korku salsın.
Birliğimiz daim olsun.”Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’liler, Piknikte, Bir, Araya, Geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı