Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 13:49 Bu haber 4698 kez okundu
 
MGC’den Başkan Seçer’e iade-i ziyaret
Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e iade-i ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
MGC’den Başkan Seçer’e iade-i ziyaret

MGC’den Başkan Seçer’e iade-i ziyaret

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e iade-i ziyarette bulundu.

MGC Başkanı Rüstem Kaya Tepe, MBB Başkanı Vahap Seçer’e seçim sürecinde sergilemiş olduğu duruş ve seçimden sonra yönetime göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ziyaretinde bulunmak istediklerini dile getirdi. Son zamanlarda ülke genelinde yaşanan üzücü olaylara da değinen Başkan Tepe, “Türkiye genelinde gerek şehitlerimiz olsun, gerekse Elazığ, Malatya’daki deprem olsun sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz.Tabi ülkemiz ve devletimiz bunun üstesinden gelecek güçtedir. En son Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinin göstermiş olduğu üstün çaba hakikaten gururumuzu okşadı. Bu anlamda da sizin nezdinizde arkadaşları tebrik ediyoruz.” diye konuştu.

“MGC YÖNETİMİ BASIN CAMİASINA ÇOK ŞEY KATACAKTIR”

Kendisini ziyaret eden MGC Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni yönetimin alanında deneyimli kişilerden oluştuğunu ve mevcut yönetimin Mersin basın camiasına çok şey katacağına inandığını ifade etti. Başkan Seçer, “Sayın Başkan’ın deneyimli olmasından kaynaklı bir güven telkin ettiğini söyleyebilirim. Hem kendisi hem de yönetim kurulu üyeleri bu meslekte deneyimli insanlar. Basın camiasına mutlaka olumlu katkı yapacaksınız diye düşünüyorum. Yerel yönetimlerle cemiyetin iletişimi son derece önemli. Birbirimizin sorunlarına eğilmemiz lazım, birbirimizi tamamlayan unsurlarız çünkü.” dedi.

“BASININ YAPTIĞIMIZ İŞLERİ DEĞERLENDİRMESİ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Mersin ve Mersin halkı için iyi hizmetler vermek istediklerini, bu doğrultuda yapılan işlerin basın tarafından değerlendirilmesinin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Seçer, konuşmasına şu şekilde devam etti:  “Bu kente dair iyi şeyler yapmak istiyoruz. Yanlış ve hata yapmak istemiyoruz mümkün olduğu kadar. Her zaman söylediğim gibi, alanında deneyimli ve tarafsız kalemlerin bu konuda yapacağı değerlendirmeler feyz alabilmemiz adına çok kıymetli. Ben bir yönetici olarak basının bizim yönetim anlayışımıza, aldığımız kararlara olumlu veya olumsuz müdahil olmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Olumluysa mutlu oluruz. Yaptığımız demek ki doğrudur deriz, olumsuzsa yaptığımız yanlışlardan döneriz.”

“MERSİN’E VERDİĞİMİZ DEĞERİ YAPACAĞIMIZ HİZMETLERLE TAÇLANDIRMALIYIZ”

Mersin’in her anlamda çok önemli bir kent olduğunu ve bu önemli kente hep beraber, el ele vererek hizmet yapılması gerektiğini söyleyen Başkan Vahap Seçer, “Stratejik olarak muazzam bir kentte yaşıyoruz, bunun değerini bilmemiz lazım ve bu değeri de yapacağımız yeni hizmetlerle de daha da taçlandırmamız lazım. Umut ediyorum bunu hep beraber yapacağız. Ben tekrar başarılar diliyorum sizlere. Bu dönemde çok önemli katkılar yapacağınızı düşünüyorum. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum, onur verdiniz.” Şeklinde konuştu.

Ziyaret, toplu hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MGC’den, Başkan, Seçer’e, iade-i, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı