Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 12:18 Bu haber 5094 kez okundu
 
Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun Kurban Bayramı Mesajı
Mersin Valisi Ali İhsan Su,bayram mesajı yayınladı. Vali Su; “Sevgi, saygı ve dostluk duygularının en derin haliyle buluştuğu, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının daha da pekiştiği,
YAŞAM Haberi
Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun Kurban Bayramı Mesajı

Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun Kurban Bayramı Mesajı

Mersin Valisi Ali İhsan Su,bayram mesajı yayınladı. Vali Su; “Sevgi, saygı ve dostluk duygularının en derin haliyle buluştuğu, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının daha da pekiştiği, aziz milletimizin en güzel hasletlerinden olan paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşatıldığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımızı, Millet olarak bizi biz yapan, tarih sahnesinde daima güçlü bir millet olarak yer almamızı sağlayan inancımızın ve kültürümüzün çok önemli simgelerinden biri olduğu bilinciyle, taşıdığı anlam ve manaya uygun olarak idrak etmek için gayret göstermeliyiz.

Bu çerçevede bayram süresince şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri ile buluşmaya, aile efradımızla bir araya gelmeye, yakınlarımızı ve komşularımızı ziyaret etmeye, büyüklerimizin hayır duasını almaya, küçüklerimizin heyecanına ortak olmaya, yardıma muhtaç olanlarla imkanlarımızı paylaşmaya ve böylelikle bayramın manevi havasını mümkün olduğunca hep birlikte teneffüs etmeye çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mersinli hemşehrilerimin, Aziz Milletimizin ve İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mersin, Valisi, Ali, İhsan, Su’nun, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı