Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 11:56 Bu haber 3005 kez okundu
 
MAB Huzur Evinde Gönül Aldı, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında bulundu
MAB Huzur Evinde Gönül Aldı, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında bulundu
YAŞAM Haberi
MAB Huzur Evinde Gönül Aldı, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında bulundu

 

MAB Huzur Evinde Gönül Aldı, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımında bulundu

 

İstikbal Haber/-Mersin- Meslek Adamları Birliği (MAB) Başkanı Nihat Kadıoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri Huzur Evi’nde iftar verdi. İftara Huzurevi Mütevelli Heyeti Başkanı Halil Kur’da katıldı. Başkan Kur, MAB Başkan ve üyelerine ilgilerinden dolayıteşekkür etti. 

Yaşlı Bakım evi olan ‘Yardım ve  İyilik Vakfı’nda yaşamlarını sürdüren vatandaşlarla iftarda bir araya gelen MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu ve MAB Başkan Yardımcısı Mesut Sezer ile yönetim kurulu üyeleri ile MAB üyeleri huzur evin sakinleri ile tek tek ilgilendiler.

KADIOĞLU AMACIMIZ ONLARI HATIRLAMAK

İftar öncesinde ve sonrasında onlarla sohbet ederek gönüllerini alan MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, amaçlarının insanın doğumundan ölümüne kadar geçen süre içinde yaşlılığında var olduğunu ve yaşlı insanlarımızı da hatırlamak ve hatırlatmak olduğuna  dikkat çekmek istediklerini ve yaşlılığın bakıma muhtaç hale gelmesi durumunda huzur evi gibi kurumların varlığı ile insanlarımızın huzur bulduğunu dile getirdi. MAB Başkan Yardımcısı Mesut Sezer ve Eşi Nil Sezer’de  Huzur evi sakinleri ile sohbet ederek onların sorunları hakkında bilgi  aldılar.

 

MAB’dan İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI YAPILDI

 Meslek Adamları Birliği (MAB) üyelerin destekleri ile oluşturdukları gıda maddelerini koliler vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere mahalle muhtarlıklarına bıraktılar.

Mübarek Ramazan ayında mahallelerde tespit edilen ihtiyaç sahibi insanlar için gıda maddeleri dağıtmak üzere üyelerden destek istediklerini belirten MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, kısa sürede gıda maddelerini bağışlayan MAB üyelerine teşekkür etti ve İhtiyaç sahiplerine ulaşmada kendilerine yakın ilgi gösteren mahalle muhtarlarına da teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MAB, Huzur, Evinde, Gönül, Aldı,, İhtiyaç, Sahiplerine, Gıda, Yardımında, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı