Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 14:52 Bu haber 3353 kez okundu
 
Küçük Hayaller Büyük Umutlar
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Medya-Halkla İlişkiler Ve Protokol Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında öğrencilere verilen eğitim hakkında bilgi verildi.
EĞİTİM Haberi
   Küçük Hayaller Büyük Umutlar

              Küçük Hayaller Büyük Umutlar

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Medya-Halkla İlişkiler Ve Protokol Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında öğrencilere verilen eğitim hakkında bilgi verildi. Yapılan açıklama şöyle; “Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüz Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından Küçük Hayaller Büyük Umutlar isimli proje ile ilimiz genelinde yer alan ortaokul ve lise öğrencilerine (Abdülkadir Perşembe Vakfı İmam Hatip Ortaokulu, Ertuğrul Gazi Ortaokulu, Mezitli Kız Meslek İmam Hatip Anadolu Lisesi ve Mersin Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi)  yönelik olarak Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi ile birlikte faaliyetler yapıldı. Bu faaliyetler kapsamında tespit edilen çocuk ve gençlerimize yönelik Gençlik Merkezleri bünyesinde İşaret Dili, El Sanatları (Ebru), Drama ve Mangala gibi programlara uygun eğitimler verildi.

           18 Ocak 2020 Gençlik Merkezinde (Servet Tazegül Spor Salonu içi) düzenlenen kapanış programında eğitim alan 60 öğrenciye katılım sertifikası, 8 gençlik Merkezi personeline, projeye yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür belgesi verilerek gelen misafirlere ikramlarda bulunuldu. “Denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , , Küçük, Hayaller, Büyük, Umutlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı