Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 16:18 Bu haber 4334 kez okundu
 
İşten Çıkartmalara MHP'den tepki yağıyor…
Mersin Büyükşehir'den çıkartılan işçiler için, MHP'liler bir bir açıklamada bulunuyorlar. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan,
GÜNDEM Haberi
İşten Çıkartmalara  MHP'den tepki yağıyor…

Mersin Büyükşehir'den çıkartılan işçiler için, MHP'liler bir bir açıklamada bulunuyorlar. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Büyükşehir'den çıkartılan işçilerle ilgili sosyal medyadan seslendiler… sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor.

31 Mart Mahalli idareler seçim öncesi CHP'li başkan adaylarının ve parti yöneticilerinin yaptıkları açıklamalar olan “Hiçbir işçinin ekmeğiyle oynamayacağız. Namus sözü.” Söylemlerini de hatırlatan MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli,  sosyal medyadan seslendi. Başkan Gölgeli,  “ Asgari ücretle evini geçindirmeye çalışan, gönlünde vatan ve millet sevdasıyla ailesine helal ekmek için alın teri döken belediye işçilerini, bizim samimi ve yürekli kardeşlerimizin işine son vermek; ne insanlığa, ne siyaset ahlakına sığar!”sözleri ile tepkisini ortaya koydu. 
Bizler, bu konunun takipçisiyiz.
MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, konuyu takip edeceklerini belirterek; “Hukuki alanda, mağdur edilen işçi kardeşlerimizin yanında olacağız. Ne olursa olsun, bu şehirde bölücü hiçbir yapılanmaya müsaade etmeyeceğiz. Diyet borcunu ödemek için bir yerlerden kapı aralamak isteyen, dağdan kovaladıklarımızı belediye masalarına oturtmak için fırsat kollayanlara karşı asla taviz vermeyeceğiz.”Açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşten, Çıkartmalara, , MHP'den, tepki, yağıyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı