Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 12:50 Bu haber 18904 kez okundu
 
Hanımeli İhtiyaç Bankası Desteklerinizi Bekliyor
Anamur Belediyesi Hanımeli İhtiyaç Bankası sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet götürmeye devam devam ediyor.
EKONOMİ Haberi
Hanımeli İhtiyaç Bankası Desteklerinizi Bekliyor

Hanımeli İhtiyaç Bankası Desteklerinizi Bekliyor

Anamur Belediyesi Hanımeli İhtiyaç Bankası  sosyal  belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara  hizmet götürmeye devam devam ediyor. 
Alan elin, veren eli görmediği bir anlayış ile hizmet veren birim de personeller talep doğrultusun bağışları evden alıyor ve evlere götürüyor.  
    Tamamen gönüllülük esası ile hizmet veren birim gerek Anamur içi gerekse  ilçe dışın da binlerce vatandaşa hizmet veriyor.
 Konu ile değerlendirmede bulunan  Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “ birimimiz de alan elin, veren eli görmediği bir anlayış ile hizmet veriliyor. Kimse incitilmeden, gerekirse evlerine kadar hizmet götürülüyor. Aynı şekilde bağış yapmak isteyen vatandaşlarımızın da bağışları evlerinden alınıyor. “Dedi. 
  Sözlerine devam eden Başkan Kılınç bağışların önemine dikkat çekerek “Hanımeli İhtiyaç Bankası yardımlaşma ile hizmet veren bir birimdir. Ayakta kalması için vatandaşlarımızın desteklerine ihtiyacı var. Dileyen vatandaşlarımız gıda, kıyafet, dolap, koltuk, yatak, kırtasiye, ayakkabı ( temiz ve kullanılabilir durumda olmak şartıyla ) vb. ihtiyaç fazlası eşyalarınızı bizimle iletişime geçerek Hanımeli İhtiyaç Bankasına bağışlayabilir, ihtiyaç sahibi birisine yardımcı olabilir. İletişim için belediye hizmet binamıza uğrayabilir veya 814 40 50-0539 374 24 33 n

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hanımeli, İhtiyaç, Bankası, Desteklerinizi, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı