Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 17:22 Bu haber 11188 kez okundu
 
Cumhur İttifakıyla Şehirler Kalkınacak
A.Afşın Yılmaz’la, Mersin Yüzünü Toroslar’a Dönecek!
SİYASET Haberi
Cumhur İttifakıyla Şehirler Kalkınacak

A.Afşın Yılmaz’la, Mersin Yüzünü Toroslar’a Dönecek!

Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, mahalle mahalle gezerek, vatandaşla buluşmaya devam ediyor. Sohbet toplantıları kapsamında Çağdaşkent Mahallesi Meltem Sitesi sakinleri ile bir araya gelen Yılmaz, vatandaşların taleplerini dinleyerek projeleri ile ilgili bilgiler verdi. Toroslar’ın vizyon projeleri ile ilgili konuşan Başkan Adayı  Yılmaz, Mersin’in yeni cazibe merkezini kurmaya hazırlandıklarını bildirdi.

Cumhur İttifakıyla Şehirler Kalkınacak

Meltem Sitesi sakinleri ile gerçekleşen sohbet toplantısında; kentin sosyal hayatının, kültürü ve ekonomisini de doğrudan etkilediğine değinen Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, sosyal hayatta yapacakları yatırımlarla şehrin vizyonunu geliştireceklerini, yeni istihdam sahaları açacaklarını belirtti. Bu proje ile birlikte, Mersin’in yeni gözde mekanının Toroslar olacağını ekleyen Yılmaz, her türlü sosyal ihtiyacın Toroslar’da karşılanacağının sözünü verdi. 

Projeleri arasında bulunan Toroslar Yaşam Merkezi ile ilgili vatandaşlara bilgi veren Başkan Adayı Yılmaz, “Toroslar’da içinde alışveriş yapabilecekleri, yemek yiyebilecekleri, arkadaşlarıyla buluşup zaman geçirebilecekleri, çocukların oyun oynayabileceği sosyal bir alan inşa edeceğiz. Artık vatandaşlarımız sosyalleşmek için, eğlenmek için başka ilçelere gitmek zorunda kalmayacaklar. Toroslar’ı kendi merkezi, kendi alanları olan, kendi kendine yeten bir şehir yapacağız.” ifadelerini kullandı. Yeni yaşam alanıyla Toroslar’ın değerinin artacağını belirten Başkan Adayı Yılmaz, bu projeyle birlikte hizmet sektöründe yeni istihdam alanları açacaklarının da altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhur, İttifakıyla, Şehirler, Kalkınacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı