Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 14:24 Bu haber 9857 kez okundu
 
Çocuklar Altunok’u ziyaret etti
Korona virüs salgını önlemleri çerçevesinde İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş grubu çocuklar, verilen 4 saatlik izin süresinde Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
Çocuklar Altunok’u  ziyaret etti

Çocuklar Altunok’u  ziyaret etti

Korona virüs salgını önlemleri çerçevesinde  İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş grubu çocuklar, verilen 4 saatlik izin süresinde Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.

Kendisini ziyarete gelen çocukların bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, korona virüs salgını tedbirlerine uyan tüm Silifkeli hemşehrilerine ve çocuklara teşekkür ettiğini açıkladı. Başkanvekili Altunok çocuklarla yaptığı sohbette, “çocuklar elbette sizlerin dışarıya çıkarak koşup oynamanız,  parklarda dinlenmeniz ve güzel vakit geçirmeniz en doğal hakkınız. Fakat bildiğiniz gibi ülkemizde meydana gelen korona virüs salgını nedeniyle sizleri ve halkımızı bu salgından korumak için Bilim Kurulumuz tarafından bir takım kısıtlamalar getirildi. Bu kısıtlamalar hepimiz için çok önemlidir. Sizlerden bu konuda biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyorum. Özellikle vatandaşlarımız yani anne-babalarımız ve diğer aile bireylerimiz bu uyarılara mutlaka uymalıdır. Zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmamalıyız. Evden çıkma zorunluluğunda da mutlaka sosyal mesafeye uymalıyız, maskesiz ve eldivensiz kesinlikle bir yere dokunmamalıyız. Bu tedbirlerin en önemli yanı sizlersiniz yani çocuklarımız, sizlerin sağlıklı bir nesil olarak geleceğe emin adımlarla yürümeniz bizlerin en büyük idealidir. Ziyaretinizle bizleri çok mutlu ettiniz, hepinize teşekkür ediyor, ailelerinize selam ve sevgilerimi yolluyorum” diyen Altunok, kendisini ziyarete gelen çocuklara çeşitli hediyeler de verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, Altunok’u, , ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı