Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 11:22 Bu haber 8028 kez okundu
 
CNR Mersin Kitap Fuarı Yarın Açılıyor
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi,
KÜLTÜR Haberi
CNR Mersin Kitap Fuarı Yarın Açılıyor

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliği ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 5. CNR Mersin Kitap Fuarı, 23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

100'ün üzerinde yayınevi ve 300’ü aşkın markaya ait kitapların okuyucularıyla buluşacağı fuarın onur konuğu Başkomser Nevzat karakterinin yaratıcısı, polisiye romanların güçlü ismi Ahmet Ümit.

Kitapseverlerin 9 gün boyunca 300’ü aşkın imza gününün yanı sıra paneller ve söyleşilerde en çok sevdikleri yazarları yakında görme ve tanıma fırsatı bulacakları 5. CNR Mersin Kitap Fuarı’nın resmi açılış töreninde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

PROGRAM BİLGİLERİ

Tarih: 23 Kasım 2019 CUMARTESİ

Saat: 11:00

Yer: Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: CNR, Mersin, Kitap, Fuarı, Yarın, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı