Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 15:12 Bu haber 4272 kez okundu
 
CarreforurSA’dan Mersin’de Alışverişe Lezzet Arası
İstikbal Haber/CarreforSA, müşterilerinin yeme-içme tercihlerine özgürlük getiren gastoronomik yaşam alanı “Lezzet Arası” restoranını Mersinlilerle buluşturdu.
YAŞAM Haberi
CarreforurSA’dan Mersin’de Alışverişe Lezzet Arası

CarreforurSA’dan Mersin’de Alışverişe Lezzet Arası

İstikbal Haber/ CarreforSA, müşterilerinin yeme-içme tercihlerine özgürlük getiren gastoronomik yaşam alanı “Lezzet Arası” restoranını Mersinlilerle buluşturdu.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Türkiye’de bir ilke imza atarak Tükiye’de bir ilke imza atarak alışverişi keyifli hale getirmek ve marketlerini yaşam alanı olarak konumlandırmak amacıyla müşterileriyle buluşturduğu restoranı Lezzet Arası’nı Mersin’deki hipermarketinde de hizmete açtı.

CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı ve Şef Vedat Başaran, Mersindeki basın mensuplarıyla bir araya gelerek CarrefourSA’nın Mersin’deki faaliyetlerini ve yeni açılan Lezzet Arası restoranın Mersin’e katacağı yenilikleri anlattı.

“Palmiye City AVM CarrefourSA Hiper, Yenilenerek Mersinlilerin Hizmetinde”

CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Mersin’de hiper, süper, mini formatlarımız ile toplamda 21 marketimizle hizmet verdiklerini dile getirerek; “Palm City AVM’de

Hizmet veren CarrefourSA hipermarketimizi yenileyerek Mersinlilere kaliteli ve güvenilir ürün yelpazemizi,en uygun fiyat politikasıyla sunmaya devam ediyoruz.yenilediğimiz marketimizde yerli tohumdan üretilen yaş sebze-meyvelerin yer aldığı taze gıda reyonu,kaynağı belli ve yüzde yüz yerli besi etlerin satışı sunulduğu kasap reyonu,yılın her günü taze mevsim balıklarının yer aldığı deniz mahsulleri reyonu,kendi üretimimiz olan unlu mamullerden oluşan pastane reyonu başta olmak üzere küçük ev aletlerinden elektroniğe,beyaz eşyadan tekstile ve kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini Mersinlilerle buluşturuyoruz” dedi.

“CarrefourSA olarak Mersinlileri en uygun fiyata, taze, kaliteli ve güvenilir yiyeceklerin yer aldığı ‘Lezzet Arası’ ile tanıştırdık. Çağdaş Türk mutfağını tanımlayan ve bu alanda başarılı projelerle adından söz ettiren şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında mevcut hipermarket restoranlarımızı, Lezzet Arası ismiyle gastronomik bir yaşam alanına çeviriyoruz. Ülkemizde eşi benzeri olmayan Lezzet Arası’nın mevcut restoranlardan ayıran en önemli özelliği market bünyesinde olması dolayısıyla et, balık veya tavuk reyonlarından alınan herhangi bir ürünün hemen pişirtilebilmesi veya paket servis hizmet alınabilmemesi. Böylelikle Lezzet Arası ile tüketicilerimizin, menüye bağlı olmadan yeme-içme tercihlerine özgürlük getirdik. Lezzet Arası restoranlarımız, gün geçtikçe artan bir ilgiye sahip. Artık müşterilerimiz, alışverişin dışında yemek ihtiyacını da Lezzet Arası’ndan gidermeye başladı.”Dedi.

Resteurant kısmında 16 kişinin çalıştığı ve 110 kişilik kapasiteye sahip resteurant’ta ; öğle 12-14 arası akşam 19-21 arası yoğunluk olduğunu belirten Arpacı, alışverişleriniz arasında 10-15 dakika içinde yemeklerin yenebildiğine dikkat çekildi. Şef Vedat Başaran ise, ‘Lezzet Arası’nın anne mutfağı gibi, olduğunu söyledi. Tamamen ağız tadında taze ve ekonomik olduğunu dile getirdi. Açıklamalardan sonra soru cevap şeklinde süren basın açıklamasında basın mensuplarına verilen ikramlar sonrasında toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CarreforurSA’dan, Mersin’de, Alışverişe, Lezzet, Arası,
Yorumlar
Haber Yazılımı