Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 11:01 Bu haber 3584 kez okundu
 
Büyükşehir Ekipleri 7/24 Kar Mesaisinde
Mersin Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde etkin bir şekilde karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Ekipleri 7/24 Kar Mesaisinde

Büyükşehir Ekipleri 7/24 Kar Mesaisinde

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde etkin bir şekilde karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mersin’in yüksek kesimlerini esir alan kar yağışına karşı Büyükşehir Belediyesi, tüm ekipleri ile birlikte gece-gündüz çalışıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde etkin bir şekilde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Mersin’in yüksek kesimlerini esir alan kar yağışına karşı Büyükşehir Belediyesi, tüm ekipleri ile birlikte gece-gündüz çalışıyor, vatandaşları kar esaretinden kurtarıyor.

Bozyazı’da kara geçit yok

Tüm ilçelerde olduğu gibi Bozyazı’da da vatandaşlardan gelen ihbar üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Dereköy, Elmakuzu, Yenisu, Kızılca’da bir greyder, bir loder, bir JCB, bir pikap ve 6 personelle sürdürdüğü çalışmalarla kara geçit vermedi.

Silifke’de kar örtüsü kalkıyor

Büyükşehir, Silifke İlçesi’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışına karşı mücadele ederek, vatandaşların mağduriyetini ortadan kaldırıyor. Silifke Mara, Çatak, Kocaoluk, Ören, Sarıaydın, Ayaştürkmenli, Pelitpınarı, Gökbelen, Güzdüzler, Yenisu, Mara, Kica ve Cılbayır’da 2 greyder, 1 JCB, 1 kamyon ve 9 kişilik personelle kar çalışması gerçekleştiren ekipler, yolları ulaşıma açıyor.

Ekipler Erdemli’de yoğun bir mücadele yürütüyor

Her yıl yüksek kesimleri yoğun kar yağışı alan ilçelerden biri olan Erdemli’de de Büyükşehir ekipleri yoğun bir çalışma yürütüyor. Sorgun, Hacıalanı, Toros, Güzeloluk Mahallelerinde 3 greyder, 1 kanal kazıcı, 1 servis aracı, 9 personelle karla mücadele çalışması gece-gündüz devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Ekipleri, 7/24, Kar, Mesaisinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı