Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 16:30 Bu haber 8949 kez okundu
 
“Biz Büyük Bir Aileyiz”
Toroslar Belediyesi, yaz akşamlarını sinema keyfiyle taçlandıracak.
KÜLTÜR Haberi
“Biz Büyük Bir Aileyiz”

YEŞİLÇAM’IN EN GÜZEL AİLELERİ TOROSLAR’DA

 

Toroslar Belediyesi, yaz akşamlarını sinema keyfiyle taçlandıracak.

 

Mersinliler’i Yeşilçam’ın esintileriyle yeniden buluşturmaya hazırlanan Toroslar Belediyesi, açık havada film izleme keyfi sunacak.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın projelerinden biri olan “Açık Hava Sinema Günleri” 16 Temmuz Salı günü içimizi ısıtacak aile filmleriyle hayata geçecek.

 Aile bağlarının önemini ve temel aile değerlerini yansıtmak amacıyla düzenlenecek olan açık hava film günleri kapsamında 42 mahallede 42 gösterim olacak. Yeşilçam’ın usta oyuncularının, aile filmleriyle mahallelerimize misafir olacağı film günlerinin ilki Aladağ Mahallesi’nde izlenecek.

 

“Biz Büyük Bir Aileyiz”

 

 “Aile olmanın güzelliğini Toroslar’da yaşayacağız” diyen Başkan Yılmaz, “Türk sineması oyuncularının kimi zaman gülüp, kimi zamanda bizleri hüzünlendiren filmlerini vatandaşlarımızla yeniden buluşturacağız. Aşklara, hüzünlere, acılara, sevinçlere, aile olmanın önemine ortak olan beyaz perde yeni dönem sinemalarına rağmen seyircisini kaybetmemiştir. Biz de bu projemizde vatandaşlarımızla ortak duyguları yaşayıp birlikte gülmek, birlikte hüzünlenmek istiyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Ve aile bağlarımızın daha da güçlenerek önemini koruyacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Biz, Büyük, Bir, Aileyiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı