Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 15:01 Bu haber 11304 kez okundu
 
Birbirinden Şık Mücevherlerde Büyıük Fırsat!
Esfa Fuarcılık tarafından Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen Altın & Pırlanta Fırsat Günleri, 7-14 Şubat tarihleri arasında Aqua Florya Crowne Plaza’da gerçekleşecek.
EKONOMİ Haberi
Birbirinden Şık Mücevherlerde Büyıük Fırsat!

Birbirinden Şık Mücevherlerde Büyük Fırsat!

 

ÜRETİCİYLE TÜKETİCİNİN BULUŞMA NOKTASI ALTIN & PIRLANTA FIRSAT GÜNLERİ 7 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR

 

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL

ALTIN VE PIRLANTA İNDİRİMİ

 

Esfa Fuarcılık tarafından Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen Altın & Pırlanta Fırsat Günleri, 7-14 Şubat tarihleri arasında Aqua Florya Crowne Plaza’da gerçekleşecek. Sertifikalı ve garantili mücevherlerin 8 taksit imkanıyla yüzde 70’e varan indirimlerle satılacağı fuarda her zevke ve her bütçeye uygun mücevheri bulabilmek mümkün.

 

Esfa Fuarcılık tarafından düzenlenen Altın & Pırlanta Fırsat Günleri, 7-14 Şubat tarihleri arasında Aqua Florya Crowne Plaza’da gerçekleşecek. Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen ve 25 üretici firmanın yer alacağı dev organizasyonda birbirinden değerli mücevherler, 8 taksit imkanıyla yüzde 70’e varan indirimlerle satışa sunulacak. Ayrıca tamir - bakım atölyesinin de yer alacağı Altın & Pırlanta Fırsat Günleri’nde ziyaretçiler eski mücevherlerini ücretsiz temizletip, tamir ettirebilecek.

 

Mücevherde 70’e Varan İndirim

 

Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve garantili mücevherlerin, 8 taksit imkanıyla yüzde 40’tan başlayan ve yüzde 70’e varan indirimlerle satılacağı etkinlikte, her bütçeye ve her zevke uygun yüzükler, kolyeler, küpeler ve setler bulmak mümkün. Kaçırılmaması gereken fırsatlar ve indirimlerle halkın yüzünü güldürmeyi hedefleyen Altın & Pırlanta Fırsat Günleri; sevdiklerine şık ve değerli bir hediye almak isteyenler, Sevgililer Günü hediyesi arayanlar ve evlilik teklifi yapmak isteyenler için en doğru adres olacak. Sevgililer Günü öncesi düzenlenecek Altın & Pırlanta Fırsat Günleri, piyasayı hareketlendirirken Türk kuyumculuk sektörünün kazanmasına da katkı sağlayacak. İster tektaş, ister beştaş, ister şık bir kolye ve elmas bir set! Tüketicilerin hayallerini süsleyecek her zevke ve her bütçeye uygun mücevheri bu fuarda bulabilmek mümkün.

 

“Sevgililer Günü Öncesi Hediye Almak İsteyenler İçin Büyük Fırsat!”

 

Sevgililer Günü öncesi düzenlenecek etkinlikte üretici ve toptancı firmaların, mücevherleri aracısız fiyatlarla satışa sunacağını ve bu sebeple düzenlen organizasyonun hediye almak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunu belirten Esfa Fuarcılık sahibi Faruk Aşık, “Bu etkinlik ile üretici firmaları tüketicilerle buluşturarak üretici firmaların stoklarını eritmesini, tüketicilerin de uygun fiyata mücevher satın almasını hedefliyoruz.’’ açıklamasında bulundu. “Etkinlik süresince satılacak tüm mücevherlerin üretici firmalar tarafından garantili ve sertifikalı olacağına dikkat çeken Faruk Aşık, “Sevgililer Günü’ne özel düzenlediğimiz Altın & Pırlanta Fırsat Günleri’nde her bütçeye uygun mücevher bulmak mümkün. Sevdiklerine değerli ve unutulmaz bir hediye vermek isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz.” ifadelerinde buldu.

 

Esfa Fuarcılık Hakkında:

 

Fuar, kongre, sempozyum gibi etkinliklerde yerli ve yabancı katılımcıları uluslararası düzeyde bir araya getirerek tüm sektör profesyonellerinin maddi ve manevi kazanç sağlaması amacıyla kurulan Esfa Fuarcılık, piyasa ihtiyaçları ile katılımcı firmaların taleplerini aynı zeminde bir araya getirerek sektör ayrımı gözetmeksizin firmaları hedef pazar alıcılarıyla buluşturmaktadır ve yüzlerce katılımcıyı binlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir. Konusunda tecrübeli uzman kadrosu ile sektöre özgün çözümler üreten Esfa Fuarcılık, dünya normlarına uygun ve yenilikçi anlayışı ile tüm sektöre hizmet vermektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Birbirinden, Şık, Mücevherlerde, Büyıük, Fırsat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı