Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 11:58 Bu haber 9506 kez okundu
 
Belediyeden asfalt hazırlığı
Silifke Belediyesi, mahallelerde imara uygun açılan yollarda ve aşırı yağışlardan zarar gören yollarda asfaltlama öncesi temel hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Belediyeden asfalt hazırlığı

Belediyeden asfalt hazırlığı

Silifke Belediyesi, mahallelerde imara uygun açılan yollarda ve aşırı yağışlardan zarar gören yollarda  asfaltlama öncesi temel hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.

Asfaltlama çalışmalarına yaz aylarında ağırlık verdiklerini açıklayan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerin ilçenin değişik mahallelerinde asfaltlama çalışmaları öncesi yollarda ön hazırlık yaptığını bildirdi.   Devam eden çalışmalarla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkanvekili Altunok, “Halkımızın temel ihtiyaçlarından biri olan yolların asfaltlanması ile ilgili olarak fen işleri müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz çalışmalarını yürütmektedir. Vatandaşlarımızın faydalanabileceği imara uygun olarak açılan yollarda ve kış aylarında aşırı yağışlar sebebiyle bozulan yollarda asfaltlama çalışmalarının öncesinde temel hazırlıklar yapıyoruz. Kısa süre sonra bu yollarda asfaltlama çalışmalarına başlayacağız.   Amacımız halkımıza hizmettir. Belediye olarak hizmeti halkımızın ayağına götürmeye devam edeceğiz” diyerek çalışmalar hakkında Garaj Amiri ve Asfaltlama Ekibi Sorumlusu Ali Aktan’dan bilgiler aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyeden, asfalt, hazırlığı,
Yorumlar
Haber Yazılımı