Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 21:37 Bu haber 2164 kez okundu
 
Başkan Tekerek Seçimi Değerlendrdi
-TÜRKAV mensubu, milliyetçi-ülkücü memurun tüm kamuda olduğu gibi belediyelerde de yanında-
GÜNDEM Haberi
Başkan Tekerek Seçimi Değerlendrdi

Başkan Tekerek Seçimi Değerlendrdi

-TÜRKAV mensubu, milliyetçi-ülkücü memurun tüm kamuda olduğu gibi belediyelerde de yanında-  

  İstikbal Haber/Mersin-TÜRKAV Mersin İl  Başkanı Mustafa Tekerek, yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. TÜRKAV Mersin il başkanlığında yapılan basın toplantısına, vakıf yöneticileri katıldı. Başkan Tekerek yaptığı konuşmada, TÜRKAV yönetiminin ve üyelerinin ve ülkücü memurların belediye yönetimlerinin de yanlarında olduklarını söyledi. :aşkan Tekerek; “ 31 Mart Yerel seçimleri dün itibariyle bitti.

Seçimlerde sandığa giderek demokratik haklarını kullanan yüce Türk milletinin tercihlerine saygı duyuyoruz. Mersin özelinde Cumhur İttifakı olarak 10 ilçeyi kazanmış olmanın gururu ile 3 ilçe ve Büyükşehir’in kaybedilmesi noktasında milletimizin takdirine de saygı duyuyoruz. Her seçim bir tecrübedir düşüncesi ile bu seçimden çıkartılması gereken dersleri çıkartıp milletimizin teveccühlerini kazanma noktasında daha duyarlı olacağımızın bilinmesini isteriz. Milliyetçi Hareket çizgisine bağlılığını koruyarak seçim kazanmış tüm ülküdaşlarımıza yapacakları görevlerde başarılar diliyoruz. TÜRKAV mensubu, milliyetçi-ülkücü memurun tüm kamuda olduğu gibi belediyelerde de yanında olduğumuzu duyuruyoruz.

MİLLET MENFEATİNE OLMAYAN DURUMLARDA MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Devlet kurumu, yönetme ciddiyetinden uzaklaşmadan, yapılacak faydalı çalışmaları milliyetçi duruşumuz ile memnuniyetle karşılarız. Yalnız ülkemiz ve insanımıza fayda getirmeyecek, Devlet kaynaklarını israf edecek, millet menfaatine olmayan durumların da sonuna kadar karşısında duracağımızı, seçim sürecinde Milliyetçi Hareket’e darbe vurma noktasında, malum çevrelerce aktif hale getirilen, fetö paralel devlet yapılanmasının ve dağ kadrosunda bitme noktasına gelen ve büyükşehir belediyeleri ile yeniden yapılanma çabası içerisinde olan terör örgütleriyle, kadrolaşma sürecini ve diğer devlet kurumları içerisine sızmış olan bu yapılar ile yoğun şekilde mücadele edeceğimizi ilk günden ilan ediyoruz.
            Kamuda çalışan Türk Milliyetçileri olarak devletimiz için ne yapmamız gerekiyorsa, elimizi taşın altına koymaya, bu yüksek ideal uğrunda bütün görevlere layık olduğumuzu göstermeye hazırız.”Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Tekerek, Seçimi, Değerlendrdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı