Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 16:06 Bu haber 4510 kez okundu
 
Başkan Sarı’dan 8 Mart'ta Yapılacak Üniversiteli Kadınlar Etkinliğine Destek.
Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle Yenişehir Belediyesi Çukurova Kadın Basketbol T
YAŞAM Haberi
Başkan Sarı’dan  8 Mart'ta Yapılacak  Üniversiteli Kadınlar  Etkinliğine Destek.

Başkan Sarı’dan  8 Mart'ta Yapılacak  Üniversiteli Kadınlar  Etkinliğine Destek.

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle Yenişehir Belediyesi Çukurova Kadın Basketbol Takımı ile Adana B.Ş.Belediyesi Kadın Basketbol takımı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Üniversiteli kadınlar için yapılacak olan özel maç için destek sözü verdi.

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Başkanı Av.Şerife Arıcı Yıldız Başkan Veysel Sarı’nın desteğini almak için yaptığı ziyarette konuyla ilgili olarak şunları söyledi.

“Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği - Yenişehir Belediyesi Spor Kulübünün ortak 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği için yapılacak olan olan maç, kadınların spordaki başarısının ve üniversite eğitiminin desteklenmesine dikkat çekmek için yapılacaktır.

Bir mimoza da sen yetiştir" sloganı ile yapılacak maçın geliri ile üniversitede okuyan kadın öğrencilere eğitim bursu verilecektir. 8 Mart Pazar günü saat 19:00 da gerçekleşecek maça tüm Mersin halkını davet ediyoruz diyen Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Başkanı Av. Şerife Arıcı Yıldız: "Mimoza çiçeği dirilişin, direngenliğin ve dayanışmanın sembolüdür, martta çiçek açar ve bizim bursiyerlerimizi sembolize eder. Bu nedenle Başkan Veysel Sarı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ediyor ve tüm Mersin’li hemşerilerimizi 8 Mart’ta mimozaları ve Çukurova'mızın iki başarılı kadın takımını desteğe davet ediyoruz." Dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Sarı’dan, , 8, Mart'ta, Yapılacak, , Üniversiteli, Kadınlar, , Etkinliğine, Destek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı