Haber Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 10:47 Bu haber 3364 kez okundu
 
Başkan Kılınç Partililerle Bayramlaştı
MHP ilçe binasında Saat 11:00 de başlayan bayramlaşmaya, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu...
- Haberi
Başkan Kılınç Partililerle Bayramlaştı

BAŞKAN KILINÇ, MHP İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAMLAŞMAYA KATILDI

MHP ilçe binasında Saat 11:00 de başlayan bayramlaşmaya, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Mehmet Tuğrul, Ahmet Çetin, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Basın mensupları ve çok sayıda partili katıldı.


Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Adnan Gübbük Bayramlaşma programına katılan herkse ayrı ayrı teşekkür etti.
MHP ilçe Başkanı Adnan Gübbük’ün ardından 21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu mikrona geldi. Cahit Tekelioğlu;
“HEPİNİZİ TEBRİK EDİYORUM”
Hakikaten bir tür gasp diyebileceğimiz bir işlemle Belediyemizden üç Hilal Sökülmüştü, şimdi tekrar alnın çatına Üç Hilali bastınız, hepinizi tebrik ediyorum.” Dedi.
Ardından konuşmalarını yapmak üzere Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç mikrofona geldi. Başkan Kılınç; 
“SEÇİM MEYDANLARINDA NE SÖZ VERDİYSEK HEPSİNİ YAPACAĞIZ” 
Belediyeyi almakla bu işin bitmediğini biliyorum, çünkü beklentinin yüksek olduğunu muhalefetin diri olduğunu hep beraber bugünlerde daha çok görmekteyiz. İki ay olmasına rağmen kılıçları çektiler hepsi bize elinden geldiğince saldırmaktalar. Ama ben bunlardan ne yılarım, ne korkarım ne de geri adım atarım. Allahın izniyle bizim seçim meydanlarında vermiş olduğumuz sözlerin hepsini yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katıp hep beraber bunların kara propagandalarının üstesinden geleceğiz Allah’ın izniyle. 


“MUŞRUBU YIKACAKMIŞIM”
Şimdi başladılar neymiş ben Muşurubu yıkacakmışım. Biz yapılan hiçbir hizmete kör bakmayız, nankör değiliz, yapandan Allah razı olsun. Ama biz Muşurubu yıkmak değil, daha Muşurubu nasıl işler hale getirir, daha nasıl geliştiririz hesabını yapıyoruz. Benim bugüne kadar ağzımdan Muşurubu yıkacağız diye bir söz asla çıkmadı çıkmayacak bunu da Anamur halkına ve sizlerin huzurunda tekrar diyorum.
“TİCARİ TESİS OLARAK AÇMIYORUZ PİKNİK ALANI OLARAK AÇIYORUZ”
Bizim yaptığımız yer Cerenler mevki dediğimiz Karaağaç’ın doğusudur. Bu konuda size bilgi vermek istiyorum. Değerli hemşerilerim, değerli basın mensupları; burası mezbelelik izbe bir yerdi, çorumuzun çocuğumuzun utandığı bir yerdi, fuhuş yapılan bir yerdi. Uyuşturucu kullanılan bir yerdi. Ve asla kumsalı doldurmadık. Derenin kenarındaki yere çalılık olan yere belediye ekiplerimizle beraber toprağı çekip orayı Anamur Halkına ve piknik yapmak isteyen her insanımıza açmak için piknik mesire alanı olarak kullanacağız. Bunun buradan bilinmesini istiyoruz.
BU AHLAKSIZLIK YERİNİN DEVAM ETMESİNİ Mİ İSTERSİNİZ YOK SA ? HALKIN KULLANACAĞI NEZİH BİR MESİRE ALANIMI OLSUN?
Ben Cumhuriyet Halk Partili ilçe başkanına ve Belediye Başkanına şunu sorarım ; Bu ahlaksızlık yerinin devam etmesini mi istersiniz yoksa tüm Anamur halkının hizmetine açılacak olan asla bir ticari tesis olmayacak olan yere, bunu da vurgulamak istiyorum bazıları ticari tesis açılacak deniliyor Asla böyle bir şey yok piknik alanı olarak çünkü biz Bozyazı’ya milletin piknik alnına gitmesine mahkum etmeyeceğiz dedik bu doğrultuda piknik alanı olarak işletilmesini mi istiyorsunuz? Yoksa bu ahlaksızlığın yapıldığı yerin devam etmesini mi istiyorsunuz? Bunu kendilerine sormak isterim ve bunu da derim ki devam etmesini istiyoruz derseniz, iki marjinalin arkasına düşüp açıklama yapmaya devam edin”
HİZMETİ ENGELLEMEK İSTİYORLAR
Daha 20 gün önce Büyükşehir Belediyesinin dozerlerle Pulluda ve Cerenler mevkiin'de kumsalı denize kadar dümdüz ettiği ve bunun önünde yine meclis üyeleri boy boy fotoğraf çektirdiler. Şimdi ben size soruyorum; Biz caretta yuvalarına zarar vermememize rağmen bizim yaptığımız hizmeti burada engellemek isteyenler burada bizi protesto etmek isteyenler işte bu resimdekiler Allah aşkına çifte standart değil de nedir? Bu hizmeti engelleme değil de nedir ?
BİZİ BÜYÜKŞEHİRLE KAVGA EDEN İNSAN OLARAK GÖSTERMEK İSTİYORLAR
Bizi Büyükşehir'le kavga eden bir insan imajına sokmak istiyorlar asla öyle bir niyetim yok” dedi.
Başkan Kılınç’ın konuşmasının ardından bayramlaşma ile program son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kılınç, Partililerle, Bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı