Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 11:20 Bu haber 7705 kez okundu
 
Başkan Kılınç “Arı Üreticilerimizin Yanındayız.”
Mersin İli Arı Yetiştiriciliği Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Ve Dr. Ali Korkmaz Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Başkan Kılınç “Arı Üreticilerimizin Yanındayız.”

Başkan Kılınç “Arı Üreticilerimizin Yanındayız.”

 

Mersin İli Arı Yetiştiriciliği Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Ve  Dr. Ali Korkmaz Anamur Belediye Başkanı  Hidayet Kılınç’ı ziyaret  etti.

  Arı üreticilerine bilgilendirme toplantısı düzenlemek amaçlı Anamur’da bulunan Mersin İli Arı Yetiştiriciliği Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Ve  Dr. Ali Korkmaz toplantı öncesi Anamur Belediye Başkanı  Hidayet Kılınç’ı ziyaret  etti. 

  Arıcılık üzerine güzel bir sohbet eşliğinde geçen ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.  Ziyarette Üreticilerin her zaman yanında olduğunu belirten Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “  Modern hayvancılığın önemli dallarından birisi olan,  arıcılığın yapılabilmesi için  uygun iklim ve coğrafi şartlara sahip bir ilçede yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın yararına olacak her şeyde olduğu gibi arıcılık sektöründe de üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” Dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kılınç, “Arı, Üreticilerimizin, Yanındayız.”,
Yorumlar
Haber Yazılımı