Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 13:25 Bu haber 6975 kez okundu
 
Başkan Gültak, onkoloji servisinde tedavi gören miniklerin bayramını kutladı
Miniklerle birlikte doğum günü pastasını kesti, eğlence ve sevinçlerine ortak oldu
SAĞLIK Haberi
Başkan Gültak, onkoloji servisinde tedavi gören miniklerin bayramını kutladı

 

Miniklerle birlikte doğum günü pastasını kesti, eğlence ve sevinçlerine ortak oldu

 

BAŞKAN GÜLTAK, ONKOLOJİ SERVİSİNDE TEDAVİ GÖREN MİNİKLERİN BAYRAMINI KUTLADI

 

* Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Tıp Fakültesi Onkoloji Servisi’nde tedavi gören küçük çocukları ve ailelerini unutmadı, Ramazan Bayramı arifesinde onları ziyaret etti.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisi’nde tedavi gören küçük çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerek bayramlarını kutlayan Başkan Mustafa Gültak, müzik ve palyaçoların da eşlik ettiği eğlencede çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Ziyareti, hastanede tedavi gören çocuklardan biri olan minik Ceren’in tesadüfen doğum gününe denk gelen Başkan Mustafa Gültak, ailesiyle birlikte Ceren’in doğum gününü de kutladı, odada bulunan diğer çocuklarla birlikte doğum günü pastasını kesip elleriyle ikram etti. Başkan Gültak, ziyareti sırasında hastaneye gelen diğer çocukları da unutmadı, onlarla da ilgilenip hediyeler sundu. Akdeniz Belediye Başkanı Gültak’ı bir anda karşılarında gören çocuklar ve aileleri sevinç ve heyecanlarını gizleyemedi, teşekkürlerini dile getirdi.

 

Duygu dolu bir ziyaret

 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ve kimi zaman duygusal anların yaşandığı ziyaretinde, minik çocuklarla sohbet eden ve onlarla yakından ilgilenen Başkan Mustafa Gültak, hem miniklere hem de ailelerine sağlık ve mutluluk diledi, bayramlarını tebrik etti. Küçücük çocukların, kocaman yürekleriyle amansız bir hastalıkla mücadele ettiğini vurgulayan Başkan Gültak, bu mücadelede moral, sevgi ve ilginin önemine dikkat çekti.

 

Kendisinin de bir eczacı olduğunu hatırlatan ve özellikle erken tanı ve tedavinin, bu tür hastalıklarla mücadele ve iyileşmede çok önemli bir etken olduğunu vurgulayan Başkan Gültak, tıp alanındaki gelişmeler sayesinde, ülkemizde birçok amansız hastalığın erken teşhis ve tanı sayesinde artık tedavi edilebildiğini ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gültak,, onkoloji, servisinde, tedavi, gören, miniklerin, bayramını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı