Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 13:40 Bu haber 4279 kez okundu
 
Altunok, “Silifke Şenlenecek”
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, bu yıl 19-23 Haziran 2019 tarihleri arasında 46.sı kutlanacak olan Uluslararası Silifke Müzik
GÜNDEM Haberi
Altunok, “Silifke Şenlenecek”

Altunok, “Silifke Şenlenecek”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, bu yıl 19-23 Haziran 2019 tarihleri arasında 46.sı kutlanacak olan Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinlikleri içerisinde ünlü ses sanatçıları Fettah Can, Pera, Ozan Doğulu Dj Show, Cevher, Tuğba Yurt ve Ahmet Şafak’ın Silifke’ye geleceğini ve halka açık akşam konserleri sunacağını açıkladı.

Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan Silifke Belediye Başkanvekili, Müzik ve Folklor Festivali Tertip Komitesi Başkanı Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Bu yıl 46.sını kutlayacağımız Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Festival etkinliklerimize yurt dışından ve yurt içinden çok sayıda misafir, halk oyunları gurupları, sanatçılar ve gösteri gurupları davet ettik. Ama haftamızın en önemli programlarından biri olan akşam konserleri için de bu yıl halkımız ve özellikle de gençlerimizin önerdiği ünlü ses sanatçılarını ilçemize getireceğiz. 19 Haziran akşamı Fettah Can, 20 Haziran akşamı Pera ve Ozan Doğulu  (Dj Show), 21 Haziran akşamı Cevher, 22 Haziran akşamı Tuğba Yurt, 23 Haziran akşamı ise Ahmet Şafak sahne alacaktır. Etkinlikler boyunca program sunuculuğunu ise Doğukan Alsay yapacaktır. Etkinliklerimiz halka açık ve ücretsiz olarak Anıt meydanı Göksu parkında düzenlenecektir. Festivalimizi coşku ve heyecanla tüm Silifkeli hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, kurum ve kuruluşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde kutlamayı arzu ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, “Silifke, Şenlenecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı