Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 11:12 Bu haber 8290 kez okundu
 
Altunok, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Belediye tarafından ilçe merkezi ve mahallelerde devam
YAŞAM Haberi
Altunok, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Altunok, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Belediye tarafından ilçe merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmaları da yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, halktan ve mahalle muhtarlarından gelen istek ve talepleri imkanlar dahilinde yerine getirmeye gayret gösterdiklerini söyledi. Belediye hizmetlerinin halka ulaşmasında ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyen Başkanvekili Altunok,  halka hizmete devam ettiklerini açıkladı.

Silifke Belediye Başkanvekili Altunok, “Her fırsatta esnaflarımız, vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarımızla iç içe olmaya devam edeceğiz. Ben de bir esnafım. Belediye hizmetlerinden fırsat buldukça esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Onlardan gelen istek ve talepler bizlere hizmet yolunda her zaman ışık tutmaktadır.  İlçemizi hep birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, esnaf, ve, vatandaşları, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı