Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 10:34 Bu haber 7080 kez okundu
 
Altunok, “En büyük engel sevgisizliktir”
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkanvekili Altunok,
YAŞAM Haberi
Altunok, “En büyük engel sevgisizliktir”

Altunok, “En büyük engel sevgisizliktir”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkanvekili Altunok,  mesajında, engelli vatandaşların hayata daha sıkı tutunmasının gerekliliğini vurgulayarak, her zaman engellilerin yanlarında olduklarını belirtti.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yayınladığı mesajında, “Bilindiği gibi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası olarak kabul edilmektedir. Engellilerimizi anlamak ve onlarla bütünleşmek toplumsal bütünleşmenin gereğidir. Engelli vatandaşlarımızın hayata daha kuvvetli tutunması, her alanda kendilerini geliştirip yaşama sevgilerini kaybetmemeleri için hepimizin üzerine düşen büyük sorumlulukları vardır. Engelli vatandaşlarımızın toplumun etkin, özel ve değerli üyeleri olduklarını anımsatıyor, yaşamın onların varlıkları ve katılımlarıyla daha da güzelleştiğine yürekten inanarak, engellilerimize engelsiz bir yaşam diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm engelli kardeşlerimin Engelliler Haftası’nda engelsiz bir dünyaya kavuşmalarını diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, “En, büyük, engel, sevgisizliktir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı