Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:29 Bu haber 2954 kez okundu
 
Altunok, “Bayramınız Mübarek Olsun”
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok mübarek ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak,
GÜNDEM Haberi
Altunok, “Bayramınız Mübarek Olsun”

Altunok, “Bayramınız Mübarek Olsun”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok mübarek ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir ramazan bayramını daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Yayınladığı mesajında on bir ayın sultanı ramazan ayının manevi iklimini Silifke’de birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, tüm Silifkeli  hemşehrilerinin ve İslam dünyasının ramazan bayramını kutladı. Başkanvekili Altunok, “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu vesileyle, tüm Silifkeli hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin ramazan bayramını kutluyor, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, “Bayramınız, Mübarek, Olsun”,
Yorumlar
Haber Yazılımı