Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 17:34 Bu haber 31494 kez okundu
 
Akdeniz’de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi Başlıyor
E- ticarete giriş, web sitesi kurma, ürün sunumu ve sipariş sistemi konularında eğitimler olacak
TEKNOLOJİ Haberi
Akdeniz’de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi Başlıyor

E- ticarete giriş, web sitesi kurma, ürün sunumu ve sipariş sistemi konularında eğitimler olacak

Akdeniz’de Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi Başlıyor

* AKDENİZ bELEDİYESİ İLE mERSİN üNİVERSİTESİ gENÇ gİRİŞİMCİ uYGULAMA VE aRAŞTIRMA mERKEZİ İŞBİRLİĞİ İLE “uYGULAMALI e-tİCARET eĞİTİMİ” DÜZENLENİYOR. eTKİNLİK, KENDİ İŞİNİ KURMAK VE GELİŞTİRMEK İSTEYEN ENGELLİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE HERKESE AÇIK OLACAK.

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde, “Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri” kapsamında, “Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi” düzenleniyor. “E- ticarete engel yok. Bir gün değil, her gün birlikteyiz” sloganı taşıyan etkinlik, kendi işini kurmak ve geliştirmek isteyen tüm engelli vatandaşlara açık olacak.

Eğitim konuları; web sitesi kurma, ürün sunumu, sipariş yöntemi

10 Aralık Perşembe günü (bugün) akşam saat 19.00'da başlayacak olan eğitimde, “E- Ticarete Giriş, Web Sitesi Kurma, Ürün Sunumu ve Sipariş Sistemi” konuları yer alıyor. 'E-ticarete Engel Yok' eğitimine dileyen herkes katılabilecek. Uygulamalı e-ticaret eğitimine katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise; https://forms.gle/bWrsoFiuqNW1G5tL7 adresine girip, linki tıklamaları ve gelen formu doldurup başvurularını yapmalarıdır.

Başkan Gültak; “E-ticaret dünyasını keşfedin”

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, özellikle kendi işini kurmak veya geliştirmek isteyen herkesi, özellikle de kadınları, uygulamalı e-ticaret eğitimine katılmaya, dijital pazarlama imkânlarını keşfetmeye davet etti. Başkan Gültak;

“Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi nedeniyle içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde gerçekleşen bu etkinlik büyük önem taşıyor. Bu eğitim sayesinde, mahalle evlerimizde mesleki eğitim ve beceri kursları alan bu kadınlar da faydalanabilecek. Bu eğitim, yeni meslekler edinmenin yanında, katılımcının kişisel gelişimine de katkı sunacak. Uygulamalı e-ticaret eğitimi, başta engelli vatandaşlarımız olmak üzere, dijital platformda kendi işini kurmak veya geliştirip tüm ülkeye ve dünyaya açılmak isteyen herkese açık olacak” dedi.nıcı adı:  akdeniz      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akdeniz’de, Uygulamalı, E-Ticaret, Eğitimi, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı