Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:38 Bu haber 3795 kez okundu
 
23 Nisan Şenliğinde Ülkücüler Çocuklara Hediye Dağıttı
Mersin Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Özgecan (Barış) meydanında çocuklara yönelik etkinlik düzenledi.
GÜNDEM Haberi
23 Nisan Şenliğinde Ülkücüler Çocuklara Hediye Dağıttı

23 Nisan Şenliğinde Ülkücüler Çocuklara Hediye Dağıttı

Mersin Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Özgecan (Barış) meydanında çocuklara yönelik etkinlik düzenledi. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı etkinliğe yoğun bir katılım gözlendi. Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, konuşmasında; “ Mersin Ülkü Ocakları olarak 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Mersin Sahili Özgecan (Barış) Meydan'ında ''23 Nisan Uçurtma Şenliği'' yaptık. Program öncesi çocuklarımızın yüzleri boyandı. Çocuklarımıza Türk Bayrağı, tişörtler, şapka, balon,çember, misket ve çeşitli oyuncaklar; şekerlemeler ve pamuk şekeri verildi.

ÇOCUKLAR İÇİN NUTUK KİTABI DAĞITILDI

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Dr Sinan Ateş beyefendinin ilimize gönderdiği Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Çocuklar İçin Nutuk” adlı eserini, çocuklarımıza hediye ettik.

Oyun alanında Midilli atı turu, halat çekme, çuval yarışı, yumurta ile yürüme yarışı, bilyalı oyunu, topaç, çember çevirme oyunu ile eğlenen çocuklarımız, uçurtma uçurarak neşelerine neşe kattılar.

İllüzyon, palyaço ve müzikal gösteri ile eşsiz bir gün geçiren çocuklarımız teşekkürlerini ve sevgilerini ilettiler.

Etkinliğimizi onurlandıran çocuklarımız ve kıymetli ailelerine yoğun katılım ve teveccühlerinden dolayı teşekkür ederiz.”Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 23, Nisan, Şenliğinde, Ülkücüler, Çocuklara, Hediye, Dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı